4. prosince 2016 Svátek má Barbora

Most - Téměř před liduprázdnými tribunami mosteckého zimního stadionu dnes v podvečer proběhlo hokejové utkání severočeského derby domácích mosteckých hokejistů proti Kadani. Hosty dostal do vedení už v 5. minutě Jíra. V 37. minutě srovnal Kafan na 1:1, aby za necelou minutu vrátil Kadani vedení Gajovský. Poslední třetina už se odehrála v tréninkovém tempu, nikdo se nikam nehnal.

Přestože Most měl v závěru přesilovku a zkusil i odvolat gólmana, tak se skóre už nezměnilo. Pro Most to byla jedenáctá porážka v řadě, kterou se rozloučil se základní částí.

HC Most - SK Kadaň 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Sestava Most: Horák – Pavelka, K. Charousek, Hora, Čížek, Tůma, Kasal, Šimon – Bojer, Smolka, Písařík – Nedrda, Slavíček, Tauš – Palaščák, Sedláček, Kafan – Zavřel, Gerhát

Sestava Kadaň: Strmeň – Opalek, Pavlas, Prošek, Mazanec, Trefný, Szakal, Havel – Ton, Gajovský, Jíra – Chlouba, J. Charousek, L. Novák – J. Novák, Kůs, Hammerbauer – Hlava, Hanták, Mainer

Branky + asistence: 37. Kafan (Zavřel, Sedláček) – 5. Jíra (J. Charousek, Chlouba), 38. Gajovský (Jíra)

Vyloučení: 5:2 Využití: 0:0

Rozhodčí: Jílek - Gerát, Beneš