3. prosince 2016 Svátek má Svatoslav

Litvínov - Hokejisté Litvínova ani ve druhém duelu nadstavby nezaváhali a hned v úvodu utkání dnes na domácím ledě si posílili vedení když v první třetině vstřelili do branky Karlových Varů čtyři góly. Pátý gól pak Litvínov vstřelil ve druhé třetině. Zápas skončil 5:1 pro HC Verva Litvínov.

Hokejisté Litvínova si tak po dnešním úspěšném utkání upevnili 11.místo. Do branky se postavil poprvé v play out Pavel Francouz, do útoku se vrátili Martin Ručinský a Michal Trávníček.

Branky a nahrávky: 12. Hanzl (Posmyk, Ručinský), 15. Majdan (Jurčík, Pavlík), 16. Lukeš (Hübl), 18. Hanzl (Martynek, Ručinský), 23. Trávníček (Pavlík, Chaloupka) – 46. Balán (Pohl)

HC Verva Litvínov: Francouz – Stříteský, Zeman, Gula, Pavlík, Posmyk, Chaloupka – Jánský, Hübl, Lukeš – Martynek, Hanzl, Ručinský – Majdan, Jurčík, Trávníček

HC Energie Karlovy Vary: Řehoř – Rýgl, Bičánek, Kubka, Gulaši, Dresler, Šmach – Pohl, Balán, Zaťovič – Buc, Roman Vlach, Kytnár – Zucker, R. Hruška, R. Dlouhý

Rozhodčí: Homola, Polák – Hejl, Kajínek