3. prosince 2016 Svátek má Svatoslav

Most - Fotbalisté mosteckého Baníku dnes na domácím hřišti porazili Táborsko v utkání 18. kola FNL tak FK Baník Most 1909 vyhrál nad lídrem tabulky, FC MAS Táborsko 2:1. Domácí hráči museli v zápase dotahovat jednobrankový náskok soupeře z 54. minuty, kdy se prosadil „angličanem“ hostující Vukadinovič.

Fotbalisté mosteckého Baníku však zvýšili úsilí a povedlo se jim dvěma góly po standardních situacích otočit výsledek.

Nejdříve svým premiérovým gólem na domácím stadionu srovnal v 64. minutě Martin Surynek, který dopravil za záda gólmana Jihočechů vyraženou střelu Rosenda.

V 88. minutě pak centrem z trestného kopu nádherně našel střídající Jakovljevič nabíhajícího Jiřího Procházku a ten hlavou rozhodl o vítězství Baníku.

FK Baník Most 1909 – FC MAS Táborsko 2:1

Branky: 64. Surynek, 88. Jiří Procházka – 54. Vukadinovič. Rozhodčí: Paták, ŽK Surynek, Johana Jan Procházka, Nečas – Presl, Džafič, Vukadinovič. Diváků 587. Poločas 0:0.

FK Baník Most 1909: Belaň – Nguyen, Johana, Běloušek, Řehák – Nečas (83. Veselý), Rosendo, Jan Procházka (62. Jakovljevič), Šlapák (65. Vojta) - Surynek, Jiří Procházka.

Zdroj: FK Baník Most 1909