23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Pardubice - V páteční podvečer odcestovala výprava mladších žaček DHK Baník Most na tradiční turnaj do Pardubic. I když na bednu to nebylo, přivezla si jedna z našich nejmenších Anetka Křepelová individuální ocenění za nejlepší křídlo turnaje.

Aneta Křepelová (uprostřed) při slavnostním vyhlášení. Foto: Jiří Maršík

Celkem deset týmů z Čech a Moravy se zde v sobotu a v neděli utkalo systémem každý s každým 1 x 20 min., což pro každý tým, znamenalo devět střetnutí, a to je pro tuto kategorii poměrně slušná porce. Po dvou týmech na turnaji měly domácí Pardubice a Zlín. Dokonce tři týmy přicestovaly z Kobylis a po jednom jsme účastníky doplnili my, Meziříčí a Vršovice.

V mosteckém týmu si rovnou měrou zahrály všechny holky, které na turnaj odcestovaly a i přes to, že polovinu tvoří věkově mini žačky, na tomto klání se Most nijak neztratil. Jako pozitivum lze vidět i to, že do střelecké listiny se zapsaly téměř všechny hráčky.

I když na bednu to nebylo, přivezla si jedna z našich nejmenších Anetka Křepelová, individuální ocenění za nejlepší křídlo turnaje. "V sobotu večer jsme dvěma dorty oslavili narozeniny Kateřiny Šuttové no a nebýt jedné zapomenuté tašky v Pardubické hale, byla naše výprava téměř bez poskvrny. No ale i to se někdy stává," řekl trenér mládeže Jiří Maršík.

Jako další akce DHK Baník Most čeká 29. března turnaj na domácí palubovce ve Společné regionální lize mladších žákyň.

Na turnaji se prezentovaly tyto hráčky: Kateřina EBRLOVÁ, Kristina VOJTELOVÁ, Antonie LEŽALOVÁ, Barbora POPELKOVÁ, Lada STRAKOVÁ, Adéla ČÁSOVÁ, Adéla KRBCOVÁ, Kateřina ŠUTTOVÁ, Aneta KŘEPELOVÁ, Eliška JINDŘICHOVÁ, Adéla MARTÍNKOVÁ, Michaela MAULEOVÁ, Kateřina FILOVÁ, Kateřina ŠILHAVÁ a Barbora SRPOVÁ.

Trenéři: Jiří MARŠÍK a Miroslav STRAKA.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.