23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Již tuto neděli 13. dubna pojedou silničáři z Moto Most Clubu první letošní podnik na okruhu v Mostě v rámci agenturních závodů serie Racetrack. V týdnu na okruhu trénoval s novým závodním strojem mostecký jezdec Tomáš Zajíc. Byli jsme při tom.

Mostecký jezdec Tomáš Zajíc. Foto: www.e-mostecko.cz

"Nedělního pondiku se zúčastní česká okruhová špička, včetně jezdců z přírodních okruhů. Za Moto Most Club v Mostě pojede Tomáš Reichel a Tomáš Zajíc," říká Ladislav Havej z mosteckého klubu. Mělo by dorazit i několik zahraničních závodníků, kteří startují na mistrovství Evropy. Tito jezdci se těchto závodů zúčastňují v rámci přípravy na sezonu.

Tomáš absolvoval v týdnu na mosteckém autodromu první jízdu s nově pořízeným strojem. Jde o Kawasaki ZX10R z roku 2012. "S motorkou se teprve seznamuji, pojedu na ní zcela poprvé," řekl online deníku e-mostecko.cz Tomáš Zajíc před tím, než vyrazil na okruh. "Jezdí hodně dobře," dodal jezdec po tréninku.

Vstupné na nedělní závody činí 120 korun za osobu a 70 korun za automobil v případě, že chcete jet do depa. "Budeme rádi, když nás v neděli navštívíte," vzkazuje Ladislav Havej.

Tomáš Zajíc by se měl v Mostě objevit i na podniku ME Alpe Adria, který se pojede 20. července.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.