23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Most - Uplynulou sobotu se vypravilo osm borců z judistického oddílu 15.ZŠ Most na letošní první zahraniční výpravu. V německém městě Werdau, kde se konal 10. ročník bojů o pohár tohoto města. Turnaj byl vypsán pro kategorie chlapců ve věku do třinácti, patnácti, osmnácti a jednadvaceti let.

Německých turnajů se náš klub účastní zhruba třikrát do roka. Pro naše svěřence je to příjemná změna, kdy potkají zcela nové a mnohdy velmi kvalitní soupeře.

Bojů o pohár města Werdau se zúčastnilo necelých 200 judistů z 28 klubů. Mostečtí judisté byli jedinými zahraničními soupeři pro německé borce a zanechali po sobě velmi dobrou vizitku. Svými kvalitními a mnohdy urputnými boji si domů odvezli celkem sedm medailí - čtyři zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové a pohár za třetí místo v celkovém hodnocení klubů.

Zlato vybojovali Jakub Vitvar (do 18 let) , Jan Milek (do 15 let), Jiří Lejsek a Filip Čežík (oba do 13 let). Stříbro získal Vít Pomahač (do 18 let). Bronz si domu odvezli Karel Grimm (do 15 let) a Lukáš Komínek (do 18 let).

Velmi si cením zisku bronzového umístění v soutěži klubů. Někteří naši borci se blýskli velmi krásnými boji, technikami a hody, což ocenili němečtí diváci potleskem a také jsme dostali od pořadatelů pozvánku na další ročník této soutěže.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.