23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Mostecko -  Kvalifikační dvojutkání o účast v předkole Mistrovství České republiky starších minižáků odehráli o víkendu v Litoměřicích starší minižáci basketbalového klubu BK Baník Most (r.2001 a mladší). V rámci předkola, kam postoupilo 16 nejlepších celků z celé republiky, se dále Mostečtí utkají o účast na samotném mistrovství republiky.

Mostecký tým Draků (složený z hráčů z Mostu a okolí, ale i Chomutova a Prahy) v zápasech proti domácímu Slavoji Litoměřice a Kondorům Liberec hrál velmi bojovný a týmový basket, ve kterém rozhodoval každý vhozený koš. O naší prohře s domácím Slavojem (62:61) rozhodl šťastný koš soupeře až v poslední vteřině zápasu. Následné těsné vítězství nad Kondory (51:49) a tím 2. místo v kvalifikační skupině severočeské oblasti mostecké Draky nakonec posunulo do předkola MČR, kde budou bojovat o jedno z osmi míst mezi těmi nejlepšími v republice!

Účast mosteckých starších minižáků v předkole MČR, které se odehraje v Praze již 26.-27.4., je v každém případě úspěchem, který zdejší klub již řadu let nezaznamenal. Přejme našim mladým basketbalistům hodně zdraví a další sportovní úspěchy!

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ:


Úspěšný tým starších minižáků tvoří tito hráči (v abecedním pořadí): Adam Collins, Marek Dolanský, Matyáš Frolík, Jirka Hlava, Ondra Hron, Vojta Kopenec, Honza Musil, Matěj Šestina, Radek Řeháček, Honza a Martin Tomešovi, Dominik Urie, Radek Valenta a Vašek Zavadil. Tým trénují Rudolf Konfal a Petr Rosenberger.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.