18. ledna 2017 Svátek má Vladislav

Most - Mostecký oddlí krasobruslení vyrazil na poslední celorepublikový závod v tomto roce, a to směr Mělník. Reprezentovat jelo osm krasobruslařek, kterým se povedlo přivést čtyři medaile, z toho tři ty nejcennější - zlaté.

Úspěchy mosteckých krasobruslařek. Foto: archiv oddílu

Závod začal na jedničku, a to doslova. Evička Blahoutová, která závod zahájila tím, že si vylosovala startovní číslo 1 v první kategorii Přípravka, vyjela zase jedničku, a to krásné první zlaté místo. Sophinka Kučabová, která startovala hned v kategorii po Evičce (Přípravka), byla jak přes kopírák - startovní číslo jedna, výkon na jedna a umístění "jedna" - též odváží ze závodu zlato. Sašenka Vitmayerová, která byla v kategorii se Sophinkou, unikla stupínkům jen o kousek a stála těsně pod nimi na místě čtvrtém.

Závod pokračoval a své jízdy předvedli Nováčci. Na bednu to tentokrát nestačilo, ale jízdy se povedly... Emička Jančárková si vyjela místo sedmé, Štěpánka Maříková jedenácté a Domča Loucká dvanácté.

Ve večerních hodinách, kde v kategorii Žačky mladší B svoje jízdy předvedly Lucinka Vaňková a Maruška Marková, se opět dařilo, a obě holčiny si na krk pověsily cenný kov. Lucinka zlatý a Maruška bronzový.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.