Most - V neděli 22. března se zúčastnilo taneční studio regionálního kola soutěže Taneční skupina roku 2015. Tato akce se konala ve sportovní hale v Mostě. Taneční studio vyslalo na tuto soutěž 6 skupin a 7 choreografií, kde všechny skupiny získaly postup na Mistrovství Čech, které proběhne 11. dubna pro kategorii junior v TJ Sokol Chrudim a 25. dubna pro kategorii baby, děti a dospělí ve sportovní hale Slavie v Praze.

Všechny skupiny TSKH získaly postup na Mistrovství Čech.

Které že choreografie a skupiny získaly medaile? V kategorii baby 1. místo mažoretky Sněženky s choreografií Barbie, v kategorii děti mají tanečníci od Kamily Hlaváčikové hned dvě umístění, a to první místo s choreografií Madagaskar v disciplíně latino a druhé místo s choreografií Výlet do vesmíru mažoretky Kopretinky, v juniorské kategorii získaly první místo mažoretky Kameličky s choreografií I like that a čtvrté místo skupina Diamonds v disciplíně tumbao s choreografií Mueve la cadera, v kategorii dospělí má taneční studio dvě medaile, a to druhé místo s choreografií Rio a třetí místo s choreografií La France, obě medaile získala skupina Splendix.

"Všem moc gratuluji a děkuji za úspěšnou reprezentaci tanečního studia a města Mostu," vzkazuje Kamila Hlaváčiková.