Litvínov - V poslední minutě v neděli v podvečer přišel Litvínov o historické vítězství! Vedl gólem Guly, v prodloužení pak přestál dvě oslabení, nastřelil tyčku a jednou se zastavil puk na třinecké brankové čáře. Přesto nakonec vyhrál soupeř. Rozhodly nájezdy a v nich jediný střelec, Dravecký. HC Oceláři Třinec vs. HC Verva Litvínov 2:1 po samostatných nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)

Série tak pokračuje po dnešní porážce litvínovských hokejistů 1:2 na nájezdy a z Třince se stěhuje opět na led Litvínova, kde se bude hrát v úterý od 18.20 hodin.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (74. Hrubec) - Roth, Klesla, Nosek, Linhart, Trončinský, M. Doudera, Foltýn - Irgl, Klepiš, Dravecký - Orsava, Polanský, Adamský - Hrňa, Plíhal, Ružička - Cienciala, Matuš, Rákos. Trenéři: Kalous a Varaďa.

HC Verva Litvínov: Francouz - Chaloupka, Kubát, Pavlík, Sklenička, Gula, Pavelka - Jánský, Hübl, Lukeš - Petružálek, Hanzl, Ručinský - Martynek, Gerhát, Trávníček - Jurčík, Piroš, M. Hořava ml. Trenéři: Rulík a M. Hořava st.