Most - Hráči FK Baník Most se ve 3. kole Fotbalové národní ligy utkali na domácím hřišti proti celku ze Zlína. Mostecký tým šel do vedení již ve čtvrté minutě, když z penalty vstřelil branku Jan Procházka.

První poločas již branka nepadla, proto šel Most do druhého poločasu s hubeným vedením o jednu branku. Během druhého poločase měl jak Most, tak celek ze Zlína několik gólových příležitostí, které ovšem ani jeden tým nedokázal využít. Závěr druhého poločasu byl dramatický, když nejdříve byl po faulu u vlastního brankoviště vyloučen po druhé žluté kartě mostecký Běloušek. Poté narůstal tlak Zlína, ovšem tento definitivně zabrzdil po krásné individuální akci domácí Šlapák, který rozhodnul v devadesáté minutě o vítězství Mostu o dvě branky. Most je po třech odehraných kolech se sedmi body na čtvrtém místě tabulky.

FK Baník Most 1909 – FC Fastav Zlín 2:0 (1:0)

FK Baník Most 1909: Belaň – Nguyen, Běloušek, Charuza, Řehák – Vojta, Procházka Jan, Rosendo, Šlapák – Procházka Jiří (72. Duchnič), Surynek (68. Kotlan (83. Olejník)). Trenéři: Hofmann a Chaloupka.FK Baník Most 1909: Belaň - Nguyen, Charuza, Běloušek, Řehák - Vojta, Jan Procházka, Rosendo, Šlapák - Surynek (68. Kotlan, 83. Olejník), Jiří Procházka (72. Dukhnich).

Trenéři: Pavel Chaloupka, Stanislav Hofmann.

FC Fastav Zlín: Dostál - Pazdera (77.Linek), Hubáček, Malý, Hájek - Ruskovský (46. Malcharek), Bublák (72. Holík), Kubica, Hruška - Poznar, Polách. Trenér: Marek Kalivoda.

Branky: 4. Jan Procházka, 90. Martin Šlapák.

Rozhodčí: Příhoda, ŽK Jan Procházka, Vojta, Běloušek, Kotlan - Ruskovský, Hájek, Malcharek. ČK 81. Běloušek (MO). 627 diváků. Poločas 1:0.