6. prosince 2016 Svátek má Mikuláš

Most - Házenkářky DHK Baník Most se dnes utkaly na domácím hřišti ve druhém kole nejvyšší soutěže žen WHIL s celkem Sokol Poruba. Mostečanky zvítězily nakonec o jedinou branku!

Trenér Poloz měl k dispozici dvě nové hráčky, a to Borovskou a Matouškovou. To bylo vidět ihned v úvodu utkání, kdy byl domácí celek málo kompaktní a nesehranost týmu byla patrná.

Úvod utkání andělům nevyšel, tým využíval některé signály z minulé sezóny, které měl soupeř velmi dobře přečtené. V prvním poločase si vybrala i několik slabých chvilek domácí brankářka Mullnerová. Křídla byla střelecky impotentní, což bylo vidět hlavně na levé straně, kde velmi chyběla bývalá opora týmu Karin Schererová. Poločas skončil pro Mostečanky nepříznivím výsledkem 10 : 13.

Ve druhém poločase udělal Dušan Poloz několik změn, tou nejvýraznější byla výměna brankářky, kdy Mullnerovou, které utkání nevyšlo nahradila Bezpalcová, která zbytek utkání odchytala velmi dobře a několikrát tým podržela.

Závěr utkání byla velmi dramatický, diváci velmi hlasitě podporovali domací hráčky a nakonec veškeré úsilí v závěru utkání přineslo andílkům vítězný gól, kdy v čase 29:20 zakončila domácí Vitková skvělou kombinační akci po přihrávce Ručkové a andílci mohli slavit výhru o jednu branku 26 : 25.

DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba 26 : 25 ( 10 : 13 )