VIDEO: V Jirkově může být každý hasičem! Otevřeli tam jediné interaktivní hasičské muzeum v Česku
Interaktivní a multimediální. Takové je hasičské muzeum v Jirkově. Foto: Oldřich Hájek
Výlety

Jirkov - Kde načerpat turistické informace neobvyklým způsobem, seznámit se s historií a prací hasičů a ještě se přitom výborně pobavit? V Jirkově! Otevřelo se tam nové informační centrum s interaktivní expozicí města a s multimediálním hasičským muzeem. Žádné jiné takové v Česku nenajdete! Jeho součástí je třeba hra, která simuluje nasazení hasiče v akci.

V infocentru se určitě spoustu zajímavostí o Jirkovu i místních hasičích dozví nejen místní obyvatelé. Dá se očekávat, že takto pojatá expozice přitáhne do města i řadu nových návštěvníků. A jak to tam funguje? Pojďte se podívat blíž v naší videoreportáži.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=6-rfjmzMimw

Infocentrum a muzeum najdete v Tyršově ulici, otevřeno je až do konce září každý den. Tak ať si tam užijte skvělou zábavu.

Kudy tam

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru