23. ledna 2017 Svátek má Zdeněk

Litvínov

Litvínov – Velkou záchrannou akcí skončil výjezd litvínovských strážníků do Tylovy ulice. Měli tam v neděli večer kontrolovat možné narušení opuštěného objektu. Jeden z nich se při tom zřítil do úzké štěrbiny mezi svahem a budovou....

Moldava – Řidiči, kteří se o víkendu chystají na Moldavu, se už nemusí bát, že by někde zapadli. Silnice jsou bez problémů sjízdné, horší je to na Moldavě s parkováním.

Litvínov - Litvínovští policisté pátrají po zatím neznámém sprejerovi, který "vyzdobil" fasádu rodinného domku v Litvínově různými obrazci. Předběžnou škodu vyčíslili policisté na 20 tisíc korun....

Litvínov - Karel Schwarzenberg přijel ve čtvrtek 19. ledna v odpoledních hodinách do Litvínova. Měl k tomu velmi dobrý důvod.

Litvínov - Mostečtí kriminalisté pátrají po neznámém pachateli trestného činu loupeže. K němu mělo dojít v pátek 13. ledna 2017 v obci Janov na Litvínovsku.

Litvínov - Kolem základní školy v Horním Jiřetíně se potulovali dva rotvajleři. Ředitelka školy proto přivolala hlídku městské policie z Litvínova.

Litvínov – Po letech, kdy Litvínov sníh téměř neviděl, je letošní nadílka obzvláště štědrá. To s sebou nese vysoké nasazení úklidových čet v ulicích, ale zároveň i kritiku na jejich práci.

Litvínov - Policisté v Hamru vypátrali dvojici, která se v Janově vloupala do bytu. K vloupání došlo na konci roku, kdy poškozený majitel odešel z bytu. Po návratu si všiml, že měl doma nezvaného hosta. Svědč...

Litvínov - Jednotka podnikových hasičů Pasec zasahovala v pondělí u kočky, která uvízla na stromě nad janovskou základní školou a nemohla se sama dostat dolů. Hasiči pomocí žebříku kočku ze stromu bezpečně sundali....

Litvínov - Ve sportovním a rekreačním areálu Nové Záluží v Litvínově můžete běžkovat. Na několika kilometrech zde vznikly díky příznivým sněhovým podmínkám stopy.

Co se chystá

Zpravodajství

Tipy na výlet

Zajímavosti

Životní styl

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.