OBRAZEM: Zimní pohádka! Lesenská pláň nabízí dostatek parkovacích míst a 40 km běžkařských tras
Foto: Olga Markuzziová
Výlety

Lesenská pláň - Krásné počasí přilákalo poslední lednovou neděli na vrcholky našich Krušných hor spoustu turistů. Někteří z nich zavítali i na Lesenskou pláň. Zde je čekalo velmi příjemné překvapení v podobě upravených tratí pro běžkaře, upravených sáňkařských drah a cest pro pěší, a zejména příjemnou kapacitou připravených šesti parkovišť.

Ti, kdo využili volných míst v okolí Horského hotelu Lesná, si sice museli připlatit 60 korun, ale za možnost parkování v tomto krásném areálu, v dosahu možností pro sport, či procházku to jistě stálo.

V areálu je připraveno 40 km tras pro běžkaře, upravená sáňkařská dráha a cesty pro pěší turisty.

Lidé se pak mohli občerstvit díky otevřenému výdejnímu okénku v Horském hotelu Lesná, v nabídce byly horké nápoje, ale i jídlo a také buřty, které si mohli lidé upéct na připraveném ohništi. Lidé stáli u okénka v rouškách a dvoumetrových rozestupech. Také Infocentrum na Lesenské pláni nabízelo občerstvení.

Na Lesenské pláni je dostatečný prostor k tomu, aby mohli lidé zachovávat bezpečnou vzdálenost, přitom sportovat a zdravě si užívat krásného počasí a čerstvého horského mrazivého vzduchu.

O Lesenské pláni jsme psali také zde: http://www.e-mostecko.cz/vylety/153341-tip-na-vylet-lesenska-plan-nabizi-detske-hriste-ci-bludiste-a-rozcesti-k-vychazkam-i-turam

foto

0202plan

0202plan2

0202plan3

0202plan10

0202plan5

0202plan7

0202plan9

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru