Ilustrační foto: CC0
Výlety

Děčín - Pátek 13. a sobota 14. října patří milovníkům zlatavého moku. Husovo náměstí v Podmoklech se promění v dějiště 3. ročníku Podmokelského pivního októbrfestu, který nabídne široký výběr piv i bohatý hudební program.

Na jaké pivovary se můžete těšit? Budou to: Pivovar Falkenštejn, Pivovar SEVER, Pivovar Lípák, Pivovar Nomád, Pivovar Ládví Cobolis, Biskupský pivovar U sv. Štěpána, Pivovar Kotouč - Česká Kamenice, Pivovar Kapitán, Bar Bodenbach s Pivotékou a Bar Pokoj se Svijanami.

Těšit se můžete také na stánky s občerstvením, dvě pojízdné kavárny a další.

Jak v pátek, tak v sobotu bude živo i na hudební stage. Hudební program najdete na plakátu níže, více info k jednotlivým pivovarům a vystupujícím pak na facebookové události ZDE.

 

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru