Ilustrační foto: CC0
Výlety

Kadaň – Na tuto neděli připadá Květná neděle, tedy křesťanský svátek, který připadá na neděli před Velikonocemi. Jako připomínka Ježíšova příjezdu do Jeruzaléma se na Květnou neděli boží stánky vyzdobují květinovou výzdobou. V kadaňském klášteře se proto tradičně už v sobotu pořádá workshop květinové výzdoby.

„Workshop povede od 10 hodin renomovaná floristka Martina Šedová, která účastníkům předvede aktuální trendy ve vázání květin a zapojí je do tvorby. Hotová výzdoba bude následně použita v klášterním chrámu. S ohledem na teplotu v klášteře nám vydrží opravdu dlouho a bude těšit návštěvníky ještě i po Velikonocích," podotýká správce františkánského kláštera v Kadani Petr Liebscher.

Vstupné na květinový workshop je zdarma, je však potřeba si místo rezervovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kadaňský klášter je veřejnosti přístupný po celý rok. Prohlídky začínají vždy v celou hodinu. V rozmezí září a června je otevřeno od čtvrtka do neděle, a to od 10 do 17 hodin.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru