U jezera Milada se chystá Běh upřímných srdcí. Výtěžek pomůže nemocné dívence
Ilustrační foto
Co se chystá

Ústecký kraj - 8. ročník Běhu upřímných srdcí se letos uskuteční na jezeře Milada v neděli 17. 9. od 13:00. Vítěžek půjde na pomoc Lindě, tedy holčičce, která to nemá v životě jednoduché a tím i její mamince, která se sama stará o výjimečnou holčičku s kombinovaným postižením.

Více infa o Lindě ZDE. "Znovu nás čeká velice zajímavý program pro celou rodinu od našich partnerů, kteří pomáhají zdarma, protože chtějí a vědí, že naše pomoc dává smysl, přece jenom už jsme společně s vámi vybrali a předali částku 2 268 460 Kč. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a tím pomoci. K dispozici jsou znovu běh na 5km. Pro neběžce a děti běh na 1km. Štafety firem a organizací 3 x 1km o pohár, který pro letošek věnovala společnost Edgewell a i letos se můžete těšit na běh hasičů s aktivním dýchacím přístrojem a v „plné polní" na stejnou trať," uvádí za nadační fond Matěj Prošek.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru