V sobotu se můžete kochat přehlídkou veteránů
Ilustrační foto: Ilona Kaulfuss
Co se chystá

Teplicko, Mostecko – Jen málo lidí vám řekne, že je historické automobily nezajímají. V přitažlivosti veteránů hraje roli kus nostalgie, ale také obdiv k technice a jedinečnosti detailu. Pokud patříte k fandům historických aut, neměla by vám utéct sobotní akce Ukončení sezóny, kterou pořádají Veteráni Litvínov a VCC (Veteran car club) Teplicko.

Sraz veteránů je už v 9 hodin u teplického nákupního centra Olympie, kam můžete přijet historické automobily obdivovat. O půl hodiny později startuje orientační jízda Teplickem a Mosteckem, včetně průjezdu oseckým klášterem. Na účastníky jízdy čeká spousta zábavy a úkolů a na diváky na trase skvělá podívaná. Cílem jízdy bude Muzeum veteráni Litvínov, kde po dojetí všech automobilů vyhlásí organizátoři akce výsledky a předají ceny vítězům.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru