V Mostě se chystá STAR FIGHT NIGHT
Co se chystá

Most – Dva týdny zbývají do prvního galavečeru bojových sportů, který se odehraje v Mostě. Pořadatelé slibují skvělou show, při níž se střetnou zápasníci z Čech a Moravy podle pravidel MMA, K1, Muay Thai a Boxu. Start Fight Night se uskuteční v sobotu 25. listopadu v mostecké sportovní hale od 18 hodin.

Pořadatelé chtějí touto akcí dostat do podvědomí bojové sporty a to především ty plnokontaktní. Těšit se můžete přibližně na 12 zápasů amatérů i profesionálů. Záštitu nad touto akcí převzal primátor města Mostu Ing. Marek Hrvol.

Zatímco místa ve VIP sektoru jsou beznadějně vyprodaná, vstupenky do diváckého sektoru v ceně 300 korun lze ještě stále získat.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru