Pravidelné páteční předčítání seznamuje malé děti s krásnými příběhy. Foto: MK Litvínov
Co se chystá

Litvínov – Městská knihovna Litvínov pořádá každý pátek od 14 hodin Pravidelné páteční předčítání. Akce je připravena pro rodiče a malé děti od 3 do 6 let, které ještě neumí číst, přesto je to ideální věk, kdy u dětí vytvořit krásný vztah ke knihám. 

„Děti se příjemnou formou seznámí s poutavou knihou, zapojí se do soutěže Lovci perel, začnou si vytvářet vlastní náhrdelník a sbírají virtuální penízky, za které si v dubnu mohou koupit odměnu v kouzelném krámku," zve malé návštěvníky s doprovodem do knihovny její ředitelka Marcela Gűttnerová.
 
Na akci není potřeba se přede přihlašovat. Pro děti není v knihovně připraveno jen Pravidelné páteční předčítání, ale i řada dalších akcí pro různé věkové kategorie. Stačí si vybrat ZDE.
REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru