Ilustrační foto: Ilona Kaulfuss
Co se chystá

Teplice – Na počest bývalého senátora a primátora Teplic, Jaroslava Kubery, se 15. února od 19 hodin uskuteční v Krušnohorském divadle mimořádný koncert. Akci připravila Severočeská filharmonie Teplice ve spolupráci se Statutárním městem Teplice a teplickým domem kultury. Jaroslav Kubera, který zemřel 20. ledna 2020, stál v čele Teplic od roku 1994 a o šest let později působil také jako senátor.

Mimořádný koncert nabídne hned několik mimořádných jmen. Na housle zahraje Václav Hudeček a zazpívá Petra Alvarez Šimková a Rafael Alvarez. Severočeskou filharmonii, která bude mít na programu díla Bedřicha Smetany a Antonína Dvořáka, bude dirigovat Petr Vronský.

V průběhu koncertu dojde i na křest oblíbené knihy Jaroslava Kubery Dobré rady jak na blbce a další škodiče. Jako součást křtu se uskuteční i autogramiáda s autorem knihy, Václavem Budínským.

Zesnulý dlouholetý primátor Teplic Jaroslav Kubera. Foto: Oldřich Hájek

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru