Z loňského oseckého jarmarku. Foto: Ilona Kaulfuss
Co se chystá

Osek – Mezi stálice tradičních velikonočních akcí patří Velikonoce v areálu Cisterciáckého kláštera Osek a v prostorách tamního bývalého infocentra. Letošní dvoudenní akce v pátek a v sobotu 29. – 30. března nabídne návštěvníkům tradiční jarmark, velikonoční zboží, občerstvení, soutěže pro děti, kurz pletení pomlázek a řadu dalších aktivit a lákadel.

V pátek se můžete například těšit na pohádku Divadla z bedny, na soutěž lov vajíček, kterou připravil FrýTajm, a také na novinku – cukrárnu v kulturním domě Stropník, která v pátek zahájí svůj provoz. O hudební doprovod se na velikonočním jarmarku postará muzikant Zbyněk Humplík. Otevřeno bude po oba dny od 10 do 17 hodin.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru