Foto: Svět Pokémonů, OC Olympia Teplice
Co se chystá

Teplice – V sobotu 13. dubna od 10:00 do 18:00 hod. připravila Olympie Teplice pro své návštěvníky v pasáži den plný Pokémonů. Fanoušci si můžou rozšířit svoji sbírku karet, naučit a zahrát si karetní hru Pokémon TCG a užít si Pokémon soutěže. Vstup je samozřejmě zdarma.

„Svět Pokémonů se zrodil v Japonsku a u Čechů slaví úspěch už neskutečných 23 let. Karty, aplikace, filmy, 3D postavičky, knihy… To všechno patří do světa, který má jasná pravidla, nekonečnou fantazii a obrovskou fanouškovskou základnu. Jsme proto velmi rádi, že slavnou PokéTour můžeme přivítat u nás v Olympii."

Co všechno na PokéTour návštěvníci zažijí?

Výuka Pokémon TCG

Začátečníci se naučí pod vedením trenéra základy karetní hry Pokémon TCG a můžou si zahrát svůj první zápas. Každý hráč dostane předpřipravený balíček, takže není potřeba mít vlastní.

Konzultace s expertem na falešné karty a sběratelství

Expert vysvětlí sběratelům, jak poznat falešnou kartu od pravé, a popovídá si s nimi o sbírání Pokémon kartiček. Kdo si přinese vlastní album, může si od experta nechat zkontrolovat pravost svých karet.

Bingo

Během dne se hraje oblíbené bingo. Hraje se téměř jako normální bingo, ale čísla vyvoláváme podle toho, který pokémon se pod daným číslem skrývá v pokédexu.

Kvíz

Návštěvníci mají možnost si kdykoliv během dne vyplnit kvíz, který zahrnuje otázky o kartách, sběratelství, karetní hře, seriálu, Pokémon GO a o všem, co se týká Pokémonů. Ze správných odpovědí losujeme vítěze.

Burza karet

Burza je určena sběratelům, kteří chtějí vyměňovat, nakupovat nebo prodávat kartičky z vlastní sbírky. Někteří prodejci na burze dokonce nabízejí originální vlastnoručně vyrobené produkty s motivem Pokémonů.

Vyvrcholením PokéTour je vyhlášení tomboly. Hraje se o balíčky, boxy, plyšáky atd. Hlavní cena je vždy některý z dražších, lepších boxů. Děti si mohou celý den hrát v dětském koutku s omalovánkami nebo vyráběním, zkouknout pár epizod seriálu Pokémon a zasoutěžit si o balíčky. 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru