Fanoušci mohou opět napětí při hokejovém mistrovství prožívat spolu u jezera Most. Foto: město Most
Co se chystá

Most – Mistrovství světa v ledním hokeji 2026 se nezadržitelně blíží a fanoušci v Mostě mají opět jedinečnou možnost prožít zápasy české reprezentace naplno. Pokud bude přát počasí, město Most znovu otevírá oblíbenou fanouškovskou zónu u jezera Most, kde si společně vychutnáte přímé přenosy na velkoplošné obrazovce.

Stejně jako v loňském roce, i tentokrát se můžete těšit na atmosféru, kterou doma u televize prostě nezažijete – emoce, společné chorály a sdílenou radost z každého vstřeleného gólu.

Harmonogram zápasů české reprezentace:
Pátek 15. 5. | 20:20 – Česko vs. Dánsko
Sobota 16. 5. | 20:20 – Česko vs. Slovinsko
Pondělí 18. 5. | 20:20 – Česko vs. Švédsko
Sobota 23. 5. | 16:20 – Česko vs. Slovensko
Úterý 26. 5. | 20:20 – Česko vs. Kanada

Organizátoři navíc slibují, že tímto výčet nekončí. Pokud naši hokejisté postoupí ze základní skupiny, fanouškovská zóna u jezera bude pokračovat a na velkoplošné obrazovce se budou vysílat i zápasy play-off.

Přijďte si užít hokejový svátek pod širým nebem a podpořit národní tým v nezapomenutelné kulise jezera Most. Sledujte aktuální předpověď počasí, která rozhodne o technické realizaci jednotlivých přenosů.

Chystáte se vyrazit na první zápas proti Dánsku, nebo si počkáte na „taháky“ proti Švédsku či Kanadě?

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru