Ukažte radnici, která díra v chodníku či silnici potřebuje opravit. Město dnes spustí speciální dotazník
Na díry za domem v Hamerské ulici 175 upozorňoval jeden z prvních komentářů. Foto: jip
Litvínov

Litvínov – V pondělí dopoledne zveřejní město Litvínov na webu a sociálních sítích odkaz a QR kód, který čtenáře přesměruje na speciální dotazník. V něm budou moci Litvínovští vyznačit lokalitu, kde je potřeba opravit chodník či silnici. Dotazník bude lidem k dispozici do neděle 17. září.

Získané informace využije odbor investic a regionálního rozvoje jako podklad pro plán obnovy majetku na příští léta. „Pod příspěvky na téma opravy komunikací se objevuje spousta námětů pro další aktivitu v této oblasti. Budeme rádi, pokud se lidé zapojí a přidají svůj tip na lokalitu, která si podle nich zaslouží opravu nebo úplně nový povrch," vysvětluje mluvčí Petr Lenc, proč radnice vyvíjí tuto iniciativu.

Krátce po prvotním zveřejnění se v diskuzi začaly objevovat první tipy na děravé chodníky a silnice. Mezi prvními reagovali například majitelé domů na bývalém koupališti v Hamru, kteří na stav silnice na Lounické upozorňují už několik let. Ti, kteří své poznatky do diskuze napsali, je však musí zanést do dotazníku, který by měl být přístupný od 9 hodin.

 

Lounická ke koupališti

Příjezdová silnice k vilové čtvrti, která vznikla v místě bývalého hamerského koupaliště. Foto: jip

 

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru