AKTUÁLNĚ: U Lomu přistával záchranářský vrtulník, letěl k nehodě osobního auta s dodávkou
Ilustrační foto
Litvínov

Lom - Ve středu 6. září v odpoledních hodinách došlo na silnici číslo 254 u Lomu k dopravní nehodě osobního auta s dodávkou. Nehoda se stala ve směru od Lomu na Teplice.

Na místě zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému, přistával tu také záchranářský vrtulník. Ten se vracel zpátky prázdný. „Řidičku se středně těžkým zraněním jsme převezli do mostecké nemocnice," uvedl mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. 

Probíhá vyšetřování nehody a odstraňování následků. Dopravní komplikace potrvají zhruba do šesti hodin.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru