Kandidáti na rodiče roku. Těhotenství oslavoval pár tak mocně, že budoucí matka nezvládla ani stát
Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Početí dítěte je pro mnohé páry splněním snu. Mnohdy k tomu vede trnitá cesta spojená s řadou neúspěšných pokusů, takže když se konečně na testu ukáže pozitivní výsledek, je radost obrovská. Případ, kterým se museli zabývat litvínovští strážníci, je ale poněkud alarmující. 

Šťastnou zprávu o těhotenství oslavili budoucí rodiče alkoholem tak intenzivně, že skončila těhotná dívka opilá na zemi neschopná se zvednout. Ležící žena vzbudila u kolemjdoucích podezření, že ji mohl muž napadnout, a tak přivolali strážníky. Nakonec opilý muž nenapadal svou partnerku, ale strážníky, kteří se jí snažili pomoci. Nepřestal ani po několikerém upozornění, a tak nakonec skončil v poutech. K opilé ženě a muži, který si v opilosti způsobil pádem na zem zranění v obličeji, přivolali strážníci záchranáře.

Vzhledem k opilosti budoucích rodičů strážníci asistovali také při převozu do mostecké nemocnice.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru