Politický aktivista a bývalý fotbalový funkcionář Jindřich Rajchl zavítal do Litvínova
Jindřicha Rajchla v Litvínově doprovázela zastupitelka Ivana Turková. Foto: redakce
Litvínov

Litvínov – Úterní večer si pro setkání se svými příznivci zvolil Jindřich Rajchl Litvínov. V aule Scholy Humanitas, kde se odehrávají také jednání litvínovských zastupitelů, si jej přišlo poslechnout několik desítek lidí. Zpočátku posluchači zaplnili dvě třetiny sálu, v průběhu debaty řady prořídly, odcházeli nicméně hlavně ti, kteří s sebou měli děti.

Jindřich Rajchl vstoupil v podvědomí nesportovní veřejnosti v době pandemie. Fanoušci fotbalu ho znají mnohem déle. Kritici mu vytýkali napojení na Ivana Haška a Františka Chvalovského. Jako aktivista řečnil na řadě demonstrací proti koronavirovým opatřením a proti vládě Petra Fialy. Naposledy v sobotu 16. září na Václavském náměstí při celostátním setkání nazvaném Česko proti vládě. K účasti na sobotní akci se řada přítomných hlásila. 

Rajchl při setkání vysvětloval, čeho chce se stranou Právo, Respekt, Odbornost dosáhnout. Hraje hlavně na strunu národního uvědomění a netají se, že by chtěl být premiérem. Po jeho vystoupení se mikrofonu chopila Ivana Turková, která se do litvínovského zastupitelstva dostala za SPD. Z něj nicméně vystoupila a přidala se právě k Rajchlovu PRO. Turková se zaměřila na ekonomické otázky, přednášku doplnila svými oblíbenými grafy.

 

Rajchl sál

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru