Foto: HZS Ústeckého kraje
Litvínov

Dolní Jiřetín – Ve středu odpoledne došlo k vážné dopravní nehodě u Dolního Jiřetína. Po nárazu osobního vozu do autobusu musel být řidič po vyproštění z auta letecky transportován do traumacentra v Ústí nad Labem.

Nehodu zdokumentoval také hasičský sbor, který snímky zveřejnil na sociálních sítích. V autobuse se nikdo nezranil, z malého osobního vozu museli hasiči posádku vyprostit.

„Řidiče osobního vozu jsme ve velmi vážném stavu letecky přepravili do traumacentra v Ústí nad Labem a spolujezdce se středně vážným zraněním sanitkou do mostecké nemocnice. V autobusu nebyl nikdo zraněn," uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Prokop Voleník. 

O nehodě jsme informovali ZDE.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru