Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Litvínov – Litvínovští policisté vyjížděli v říjnových odpoledních hodinách do centra města, kde mělo dojít k napadení ženy. Ta utrpěla zranění po setkání se svým bývalým přítelem.

Muž potkal expartnerku i s jejich společnými dětmi na ulici. Pak přišla vzájemná výměna názorů a dotyčný rozhodně nešetřil vulgarismy. To by žena možná ještě přešla. Bývalý přítel chtěl ale zřejmě na veřejném prostranství a před svými potomky ukázat svoje mužství, proto ženu fyzicky napadl. „Měl ji čtyřikrát udeřit takzvanou hlavičkou. Napadená musela po incidentu vyhledat lékařské vyšetření s lehčím zraněním," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Agresor před příjezdem policejní hlídky odešel. Ochránci zákona ho ovšem vypátrali a předvedli k výslechu. Na litvínovském oddělení si 26letý muž převzal sdělení podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví. „Za to mu v případě uznání viny hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi," dodal mluvčí.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru