Ilustrační foto: CC0
Litvínov

Lom u Mostu, Litvínov – Některé domácnosti v Lomu ale například i v částech Litvínova byly dopoledne bez proudu. Důvodem je porucha na vysokém napětí. Bez elektřiny je také například Osek.

Na opravě se pracuje, jak dlouho ale budou domácnosti bez proudu, zatím není jasné. „Proud nešel asi hodinu, pak to několikrát naskočilo a zase spadlo. Teď už je vše více než půl hodiny v pořádku, tak snad to zase nespadne," potvrdila například Aneta Soukupová z Lomu

„Aktuálně řešíme poruchu na vysokém napětí, zatím bohužel bližší informace k dispozici nemáme, ani odhad odstranění poruchy. Nevíme přesně, kolik trafostanic je aktuálně bez proudu, ale vypadá to, že je to rozsáhlejší, takže se výpadek možná týká celé obce," uvádí energetici.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru