Technické služby pořídily několik nových popelářských vozů už před rokem. Foto: TS Litvínov
Litvínov

Litvínov – Před necelým rokem začaly komunální odpad v Litvínově svážet Technické služby Litvínov s.r.o. Lidé si pochvalují, že je čisto, město se navíc nepotýká s neustálými výpadky služeb. Technické služby od nového roku nabídly svoz také okolním obcím, ale hlavně i podnikatelům.

Řada z nich se na možnost svozu odpadů ptala už na začátku letošního roku, jednatel Technických služeb Litvínov Petr Řeháček ale vysvětloval, že je potřeba nejprve ověřit, že celý systém svozu komunálního odpadu funguje bez chyby, a pak teprve bude moci služby rozšířit. „Jak jsme slíbili, tak nyní činíme. Podnikatelským subjektům nabízíme od roku 2024 možnost zajistit si prostřednictvím naší společnosti svoz a likvidaci směsného odpadu a služby našeho sběrného dvora v areálu Hamr. Sběrný dvůr pro podnikatelské subjekty bude oddělen od sběrného dvora pro občany města,“ doplnil jednatel Petr Řeháček.

Společnost chce podnikatele motivovat. Zveřejnila na svém webu ceník. „Kromě toho nabídneme prvním 100 podnikatelů slevu ve výši 10 % z ceníkových cen. Případné úpravy budou řešeny individuálně,“ dodal jednatel.

Zájemci o služby mohou technické služby kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru