Zdobení perníčků k vánočním svátkům patří. Foto: Ilustrační foto
Litvínov

Litvínov – Městská knihovna Litvínov ve středu uspořádá oblíbenou akci Vánoční jarmark. Je určena nejen čtenářům knihovny, přijít může kdokoliv, kdo chce dnes v celodenním shonu zpomalit a pocítit sváteční atmosféru. 

„Přijďte si k nám odpočinout a schovat se před vším tím shonem a chaosem, čeká vás cukroví, svařák, stánky a pro děti pečení perníčků," lákají knihovníci na dnešní akci. Začíná se už ve 13 hodin, ale smutnit nemusí ani ti, kdo jsou v práci. V knihovně to bude všemi dobrotami vonět až do 18 hodin. 

Zároveň pracovníci knihovny přidali na sociální sítě vtipné sváteční přání, které vtipně odkazuje k výzdobě a informačnímu systému knihovny. Ten pro ni vytvořila malířka Sylva Prchlíková.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru