Ilustrační foto: e-deníky.cz
Litvínov

Litvínov – O pomoc požádala strážníky Městské policie Litvínov žena, která během svátečních dnů pracovala v zahraničí. Se svým manželem si telefonovala, ale během hovoru muž upustil telefon a už dál nereagoval. 

Žena neměla možnost manžela, který se léčil s několika vážnými chorobami, zkontrolovat. Strážníci proto vyjeli do místa bydliště. Žena je upozornila, že s manželem je v bytě i jejich roční vlčák. Na zvonění a bouchání nikdo neotevíral. V bytě jen štěkal pes. Pak ale strážníci zaslechli slabé sténání a volání. „Protože se zdálo, že by mohlo jít nemocnému muži o život, dveře otevřeli a vešli do bytu. Muže našli ve špatném zdravotním stavu, a přivolali mu proto rychlou záchrannou službu,“ uvádí strážníci.

Lékař rozhodl o převozu pacienta do nemocnice. Psa strážníci umístili do psího útulku. Byt poté zajistili a zamkli a ženu informovali o průběhu zásahu. Klíče od bytu uložili na služebně, kam si pro ně druhý den žena přišla. Psa si v útulku ještě týž den vyzvedli rodinní přátelé.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru