Litvínov – Hlídka Městské policie Litvínov zadržela ve Valdštejnské ulici dvě nezletilé dívky, o kterých strážníci věděli, že jsou v celostátním pátrání.

Nezletilé dívky utekly z Klokánku v Žatci. Obě hledané děti si převzala Policie ČR. Podobný případ v pátek v ranních hodinách řešili také policisté v Mostě. I oni se při své směně setkali s dívkami v pátrání, když zrovna kontrolovali společné prostory domu ve staré zástavbě. Dívky taktéž utekly ze zařízení v sousedním okrese. „Ochránci zákona všechna tři děvčata zajistili a převezli na služebnu. Tam musely počkat na příjezd pověřené sociální pracovnice, která si je převzala a převezla zpět," uvedl tehdy policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru