Vše připraveno, než se koupaliště otevře, sluníčko vyhřeje vodu na příjemnou teplotu. Foto: SPORTaS
Litvínov

Litvínov – Příznivci vodních radovánek se mohou začít těšit, litvínovské koupaliště u Koldomu je téměř připraveno zahájit koupací sezónu. Už za dva týdny otevře své brány těm, kterým nevadí, že zatím bude voda "osvěžující".

„Vážení návštěvníci, s radostí oznamujeme, že koupaliště v Litvínově bude otevřeno. Své brány otevře v sobotu 1. 6. 2024. Pokud však bude příznivé počasí, brány se otevřou o den dříve – tedy v pátek 31. 5. 2024. O všem budeme informovat. Nový ceník naleznete na webu www.sportas.cz. V případě přerušení provozu z důvodu zahájení výstavby nové plavecké haly budeme samozřejmě zakoupené permanentní vstupné kompenzovat," oznámila společnost SPORTaS na sociálních sítích.
 
Zároveň zveřejnila výzvu, že hledá instruktora plavání a plavčíka pro krytý plavecký bazén a letní koupaliště: „Své životopisy, prosím, posílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.."
REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru