V Horním Lomu řeší podemletou silnici. Autobusy nedojedou do Loučné. Foto: město Lom
Litvínov

Lom – V Horním Lomu musí v pondělí vpodvečer řešit propad vozovky na Podkrušnohorské ulici poblíž křižovatky s ulicí Vrchlického, tedy u zrcadla. Osobní vozy mohou postiženou oblast objet ulicemi K Hájovně, dále Příční a Karla Hynka Máchy. Autobusy však zatím pokračovat do Loučné nemohou.

„Opravu propadu řeší vlastník kanalizace, společnost SčVK, společně se Správou a údržbou silnic jako provozovatelem této komunikace. Momentálně řešíme možnost náhradního svozu z autobusových zastávek Loučná konečná a Loučná a zpět, pomocí menších autobusů. Než se podaří zajistit náhradní svoz, končí autobusy u zastávky Horní Lom (Nový Výčep)," informuje město Lom na sociálních sítích.

Zdroj: město Lom

REKLAMA
REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru