Fanoušek Pirátů, který v Litvínově bušil do auta strážníků, má na krku trestní stíhání
Ilustrační foto
Litvínov

Chomutov/Litvínov – Chomutovský fanoušek, který po hokejovém utkání v Litvínově mlátil do auta litvínovských strážníků, má na krku trestní stíhání. Policie ho obvinila z výtržnictví.

Vítězství Pirátů na litvínovském ledě zřejmě muže pěkně rozparádilo. Radost z výhry ovšem neprojevil zrovna nejlepším způsobem. Zřejmě neovládl své emoce a cestou do restaurace poblíž stadionu několikrát udeřil rukou do světelného majáku služebního vozidla litvínovské městské policie.

Strážníci muže na místě zadrželi. Neměl u sebe doklady a skončil na služebně státní policie. Policisté obvodního oddělení ho posléze obvinili ze spáchání přečinu výtržnictví, za který podle trestního zákoníku hrozí až dvouletý trest odnětí svobodu. K poškození vozidla nedošlo.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru