Počet nakažených v kraji dál stoupá. Mostecko je v červeném 4. stupni, říká PES
Odběrový tým hasičů při práci v terénu. Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Mostecko – Ve čtvrtek přibylo v Ústeckém kraji 480 pozitivně testovaných osob. Je to o více než dvě desítky více než předchozí den a o necelou stovku více než před týdnem.

V Ústeckém kraji bylo od počátku epidemie zaznamenáno 39 198 případů nákazy novým koronavirem. Dosud se vyléčilo 33 793 lidí. Aktuálně infekci prodělává 4 674 pacientů. V kraji zemřelo s covid-19 již 731 osob.

Podle protiepidemického systému ČR (PES) je Ústecký kraj hodnocen číslem 74. Je ve čtvrtém červeném stupni rizika. Od nejhoršího fialového ho dělí pouze dva body.

Mostecko je nyní rovněž ve čtvrtém stupni se 69 body. Za poslední tři dny se okres přesunul z nejhoršího hodnocení se 79 body do nynější červené pozice.

Ve středu bylo podle Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje na Mostecku aktuálně nemocných 574 pacientů.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru