Kolem Loun je několik uzavírek. Kudy projedete?
Foto: ŘSD Ústeckého kraje
Most

Louny – Na stavbě 4,5 km dlouhého úseku dálnice D7 u Chlumčan platí od včerejšího dne, tedy od pondělí 12. června, dvě dopravní omezení. Jak místem projedete a do kdy budou omezení platit?

 

Na začátku stavby ve směru od Prahy na Chomutov (konec obchvatu Sulce) bude probíhat napojení nového dálničního úseku na ten stávající. Proto na dálnici D7 od mimoúrovňové křižovatky v Panenském Týnci až k Sulci bude jízdní pás ve směru na Prahu uzavřen a obousměrná doprava v režimu 1+1 bude vedena v jízdním pásu směr Louny. „Omezení bude platit do 3. července," informuje Ředitelství silnic a dálnic Ústeckého kraje.

V rámci výstavby nové mimoúrovňové křižovatky Louny–východ dojde k uzavření sjezdu z Loun–východ na Prahu. Řidiči jedoucí z Loun sjedou na silnici I/7 směr Chomutov a na mimoúrovňové křižovatce Louny–západ přejedou do směru na Prahu. Pro nájezd od Chomutova do Loun je třeba využít sjezd ze silnice I/7 na mimoúrovňové křižovatce Louny–západ a pokračovat dále po dopravně značených objízdných trasách. Nájezd od Prahy do Loun a stávající provoz na silnici I/7 bude beze změn. Dopravní omezení bude platit do 30. září," informuje dále ŘSD Ústeckého kraje.

 

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru