Potřebujete nutně nový občanský průkaz či pas? Bude možná snazší si doklady vyřídit v Litvínově
Ilustrační foto: město Most
Most

Most – Od čtvrtka 7. září až do středy 27. září bude z důvodu nezbytné opravy odpadního potrubí omezen provoz na úseku občanských průkazů a cestovních dokladů v budově mosteckého magistrátu. Ze čtyř stávajících přepážek budou v provozu pouze dvě – jedna náběrová a jedna výdejová. Náběrové pracoviště pro osoby ZTP nebude v provozu vůbec.


„Protože se dá kvůli omezení provozu předpokládat větší časová náročnost pro klienty, doporučuje magistrát občanům v naléhavých případech využít pracoviště na okolních úřadech, například v Litvínově či Bílině," doplnila mluvčí města Alena Sedláčková.

V Litvínově se tyto doklady vyřizují v přístavbě nad cukrárnou U Radnice (náměstí Míru) na odboru správních evidencí, a to 4 dny v týdnu. Zájemci se mohou objednat na konkrétní den a čas pro vyřízení svých pohledávek online pomocí objednávkového systému

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru