AKTUÁLNĚ: Vážná nehoda na třináctce. Silnice je uzavřena, na místě přistával vrtulník
Ilustrační foto
Most

Chomutovsko - Ve středu 6. září v odpoledních hodinách došlo na silnici číslo 13 směrem z Mostu na Chomutov k vážné dopravní nehodě osobního auta. Silnice je uzavřena, probíhají tu záchranné a vyprošťovací práce.

Nehoda se stala asi tři sta metrů za odbočkou na Vysokou Pec. „Došlo k havárii osobního vozidla, které se převrátilo na střechu. Při nehodě se zranily dvě osoby, které si převzala do péče záchranná služba," uvedla policejní mluvčí Eliška Kubíčková. Odstraňování dopravní nehody by mělo trvat do půl osmé večer. "Příčiny a okolnosti dopravní nehody šetří dopravní policisté," dodala mluvčí.

Na místě přistával také vrtulník Letecké záchranné služby, ten se z místa události vracel prázdný. „Řidičku a jednu nezletilou osobu jsme s podezřením na středně těžká zranění převezli do chomutovské nemocnice," řekl mluvčí záchranné služby Prokop Voleník.

 

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru