OD SOUSEDŮ: Policisté při dopravní kontrole odhalili další nelegální migranty. Převaděči hrozí osmiletý trest
ILUSTRAČNÍ FOTO: POLICIE ČR
Most

Ústecký kraj, Litoměřicko - V pátek 8. září v odpoledních hodinách bylo na exitu z dálnice D8 u obce Doksany zastaveno a kontrolováno vozidlo značky Honda. Při kontrole policisté zjistili, že ve vozidle jsou další čtyři spolujezdci, z toho dva nezletilci, všichni bez dokladů. Následná kontrola ukázala, že všichni se na našem území nacházejí nelegálně.„Úmyslem řidiče bylo odvézt za úplatu tyto spolujezdce do Spolkové republiky Německo. Dvaatřicetiletý řidič byl na místě zadržen a v současné době již čelí trestnímu stíhání pro trestný čin organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice, za což mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 8 let," uvedla policejní mluvčí Pavla Kofrová.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru