NENECHTE SI UJÍT: Do Mostu míří mladí parkuristé. Své dovednosti s koňmi předvedou již tuto neděli
Foto: Olga Šebková
Most

Most - Dne 17. 9. 2023 od 9 hodin se budou konat na dostihovém závodišti Hipodrom Most parkurové závody Ústeckého kraje, které pořádá Jezdecká společnost Hipodrom Most, z.s.


Soutěžit se bude v hobby kategoriích 60 a 70 cm, v pony soutěžích na limitovaný čas a styl pro jezdce do 16 let. Dále budou následovat zádody od stupně ZZ do stupně L*, což znamená od výšek 80cm – 115 cm.

"Z každého závodu si jezdci do pátého místa odvezou poháry, floty a další krásné ceny, které nám věnovali naši sponzoři a podporovatelé, kterým tímto moc děkujeme! Všichni jste srdečně zváni a moc se na Vás těšíme,"  vše návštěvníky za Jezdeckou společnost Hipodrom Most Olga Šebková.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru