FOTO: Dodávka na dálnici D7 začala po nehodě hořet, s požárem bojovaly dvě jednotky hasičů
Foto: HZS Ústeckého kraje
Most

Droužkovice - Hasiči v sobotu v 10:00 vyjížděli k nehodě vozidla s následným požárem na dálnici D7 nedaleko obce Droužkovice.

Hasiči k likvidaci požáru použili vysokotlaký proud. Na místě zasahovala jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chomutov a jednotka sboru dobrovolných hasičů Chomutov.

1709dodavkakz1

1709dodavkakz3

Foto: HZS Ústeckého kraje

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru