Ilustrační foto: CC0
Most

Most – V sobotu v odpoledních hodinách vyjížděli mostečtí policisté do jedné z ulic poblíž autodromu, kde se měl pohybovat muž na cizí zahradě i v rodinném domě. Majitel nemovitosti uslyšel rachot v předsíni, proto se šel podívat, co ho způsobuje a nestačil se divit. Na chodbě narazil na nezvaného hosta, který se měl násilím vloudit do útrob domu.

Poškozený vyvedl neznámého muže ven a okamžitě přivolal policejní hlídku. Ta na místě zadržela 44letého muže, který překonal oplocení rodinného domu a za užití síly vstoupil do obydlí. „Vzniklou situaci se podle protokolu snažil zadržený vysvětlit tím, že při venčení ztratil svého psa a domníval se, že mazlíček je právě na cizím pozemku. Možná si vlivem svého stavu, kdy mu v krvi kolovala hodnota téměř 4 promile alkoholu, neuvědomil, že porušuje zákon," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

Pes byl sice nalezen, těžko by si ale otevřel dveře do domu. Chlupáče převezli městští strážníci do místního útulku, Mostečana pak zase policisté do cely. Na obvodním oddělení si pak převzal sdělení podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody. Od soudu může 44letý muž za tuto návštěvu bez pozvání odejít s trestem ve výši až na tři roky.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru