Ilustrační foto: CC0
Most

Most – Sobotního večera se sjížděly policejní hlídky u restaurace v městské části Zahradní. Oznámení na lince 158 znělo tak, že do hostince přišla osoba s černou textilní kuklou na hlavě a obsluze vyhrožuje střelnou zbraní.

Tehdy ještě neznámý muž nešetřil vulgárními slovy a výhrůžkami ublížením směrem k ženě za barem, která měla pochopitelně důvodnou obavu o svoje zdraví. Návštěvník přitom ukázal zbraň, kterou měl za opaskem.

Po příjezdu hlídek na místo byla naštěstí situace už klidná. Naštvaný muž ještě před příjezdem policie sejmul kuklu z hlavy a zbraň předal majiteli provozovny. Zasahující policisté později zjistili, že se jedná o plynovou pistoli. Agresivního zákazníka ochránci zákona zadrželi a do vystřízlivění převezli do cely. „Důvodem tohoto vpadnutí do restaurace bylo údajně to, že se zadržený muž domníval, že mu servírka den před tím připsala na lístek více panáků, než vypil," vysvětlil důvod agresorova nebezpečného počínání policejní mluvčí Václav Krieger.

Následující den si Mostečan od policistů z obvodního oddělení Zahradní převzal sdělení podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování. Vzhledem k tomu, že výhružky byly doprovázeny se zbraní, hrozí mu v případě odsouzení až tříletý pobyt za mřížemi.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru