Foto: MP Most
Most

Most - Po deváté hodině večerní uviděli strážníci mostecké městské policie při kontrolní činnosti vozidlo, jehož řidič nepoužíval znamení o změně směru jízdy. Strážníci vozidlo zastavili za použití výstražného a zvukového zařízení.

"Podezřelý při projednávání přestupku vykazoval známky požití alkoholu nebo jiných omamných nebo psychotropních látek, což bylo patrné z jeho fyzického i verbálního projevu, a z jeho dechu byl cítit alkohol. Podezřelý muž uvedl, že před jízdou nepožil alkohol, a odmítal provedení dechové zkoušky," uvedla mluvčí strážníků Veronika Loucká.

Strážníci proto přivolali na místo Policii ČR a muž opětovně odmítl provedení dechové zkoušky. Podezřelého muže si tak se všemi poznatky a důkazním materiálem v podobě fotodokumentace a záznamu z minikamery z jednání s podezřelým převzali policisté k dalším úkonům.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru