Foto: Policie ČR
Most

Chomutovsko – Chomutovští kriminalisté pátrají po 46letém muži. Hledají ho na základě dvou příkazů k zatčení, které na něho v květnu a posléze v červnu vydal Okresní soud v Chomutově. Důvodem mimo jiné bylo, že dotyčný porušil podmínky zkušební doby podmíněného propuštění z výkonu trestu odnětí svobody a nyní mu tedy hrozí nepodmíněný trest.

Hledaný Jaroslav Straka, který již byl prověřován pro různorodou trestnou činnost, a je uživatelem návykových látek, se před policisty ukrývá u dalších kriminálně závadových osob.

„Podle informací kriminalistů se muž má vyskytovat především v Klášterci nad Ohří, případně v obci Perštejn. Není vyloučeno, že se pokusí o útěk do Německa. O tom, že je v celostátním pátrání, totiž dobře ví," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Bližší informace k hledané osobě včetně fotografie naleznete na ZDE. Pokud odkaz není aktivní, pátrání bylo ukončeno.

Policisté tímto žádají veřejnost o pomoc při pátrání. „Pokud budete mít jakékoli informace, které by mohly vést k vypátrání muže, obraťte se na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu," vyzývá mluvčí veřejnost ke spolupráci.

REKLAMA

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru